Września

4 Targowisko Staroci – rzeczy z duszą

Muzeum Zamek w Oświęcimiu zaprasza na 4 TARGOWISKO STAROCI „Rzeczy z duszą”, to wydarzenie organizowane w ramach Jesieni Oświęcimskiej, które odbędzie się 24 września (niedziela) w godzinach od 11.00 – 17.00.

Zapraszamy do Muzeum Zamek, gdzie na dziedzińcu zamkowym będzie można spotkać stoiska z antykami, monetami, banknotami, porcelaną, bibelotami, prasą, obrazami, medalami. Nie zabraknie białej broni, starych książek i dokumentów.

Zapraszamy też najmłodszych do muzealnego namiotu edukacyjnego.

W zamku będzie możliwość  obejrzenia  nowo otwartej wystawy czasowej pt. „Andrzej Patrycy Nidecki – humanista, filolog, oświęcimianin”.

W tym dniu zapraszamy do zwiedzania ekspozycji muzealnych oraz wieży zamkowej.

Hobbystów oraz kolekcjonerów zapraszamy do udziału w targowisku, chętnych prosimy o zgłaszanie stoisk pod numerem tel. 33/ 842 44 27.

Więcej informacji i szczegółowy program bliżej imprezy.

4TARGOWISKO