Września

6 Targowisko Staroci

Muzeum Zamek w Oświęcimiu zaprasza na 6 TARGOWISKO STAROCI „Rzeczy z duszą”, wydarzenie organizowane w ramach Jesieni Oświęcimskiej, odbędzie się 15 września (niedziela) w godzinach od 10.00 – 18.00 na wzgórzu zamkowym.

Zapraszamy do Muzeum Zamek, gdzie na dziedzińcu zamkowym będzie można spotkać stoiska z antykami, monetami, banknotami, porcelaną, bibelotami, obrazami, medalami. Nie zabraknie białej broni, starych książek i dokumentów.

Najmłodszych w jesienny nastrój wprowadzą warsztaty plastyczne, które będą prowadzone podczas targowiska.

W tym dniu zapraszamy do zwiedzania nowo otwartej wystawy czasowej „Nikt nie wierzył… a jednak wojna”, wystaw stałych – archeologicznej i „W Królewskim Mieście Oświęcimiu” oraz wieży zamkowej.

Uwaga: Jeśli jesteś miłośnikiem „rzeczy z duszą”, kolekcjonujesz i zbierasz starocie, chciałbyś wystawić i pokazać je innym, to zapraszamy do udziału w naszym targu.

Więcej informacji oraz zgłoszenia przyjmuje sekretariat muzeum tel. 33/842 44 27. Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

W razie niepogody, stoiska ze starociami ustawione będą w budynku muzeum.

Zapraszamy!

Program Jesieni Oświęcimskiej w mieście – http://ock.org.pl/Jesien-Oswiecimska-2019-5474.html

Galeria zdjęć z zeszłorocznego Targowiska Staroci „Rzeczy z duszą”.