Września

III Targowisko Staroci – rzeczy z duszą

III TARGOWISKO STAROCI „Rzeczy z duszą” –  to wydarzenie w ramach Jesieni Oświęcimskiej, które odbędzie się w dniu 25 września w godzinach od 11.00 – 17.00.

Zapraszamy do Muzeum Zamek, gdzie na dziedzińcu zamkowym będzie można spotkać stoiska z antykami, monetami, banknotami, porcelaną, bibelotami, prasą, obrazami, medalami. Nie zabraknie białej broni, starych książek i dokumentów.

W tym dniu zapraszamy do bezpłatnego zwiedzania ekspozycji muzealnych oraz wieży zamkowej.

Będzie możliwość  obejrzenia  nowo otwartej wystawy czasowej  – „Za czym kolejka ta stoi?… czyli zdobycze PRL-u”, która prezentuje szereg kolejkowych „zdobyczy” w postaci sprzętu domowego czy turystycznego, liczne elementy wyposażenia mieszkań, ubiory, czy dziecięce gry i zabawki.

Zapraszamy, wstęp wolny.

A tak bawiliśmy się w zeszłym roku.