5
Maja
2019

Jarmark Kasztelański WYSTAWCY

Muzeum Zamek w Oświęcimiu organizuje Jarmark Kasztelański, który ma charakter historyczny, każdego roku przenosi nas do innej epoki, wydarzeń, jakie miały miejsce w zamku oświęcimskim lub były związane z naszym miastem. Podczas wydarzenia odbywają się pokazy, występy, koncerty, przemarsze grup rekonstrukcyjnych, które w interesujący sposób wprowadzają uczestników w temat jarmarku. W tym roku przypada dziesiąta edycja, podczas której zobaczymy najciekawsze dioramy z różnych czasów historycznych.

Temu wydarzeniu towarzyszy część handlowa – JARMARK, który odbędzie się 5 maja 2019 r. (niedziela) na Rynku Głównym w Oświęcimiu, w godzinach 10.00 – 18.00.

Muzeum Zamek zaprasza WYSTAWCÓW I TWÓRCÓW rękodzieła artystycznego, twórców wyrobów o charakterze ekologicznym, regionalnym, historycznym, a także wojskowym, rycerskim (repliki umundurowania, uzbrojenia i wyposażenia) oraz artykułów spożywczych i gastronomicznych m.in. drobne przekąski, eco produkty, potrawy i wyroby regionalne do udziału w X Jarmarku Kasztelańskim.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

UWAGA: Zapoznaj się z regulaminem, pobierz kartę zgłoszenia, wypełnij i prześlij na podany adres mailowy. Jeśli stoisko zostanie zaakceptowane przez organizatora do wystawcy zostanie przesłane potwierdzenie udziału.

Więcej informacji tel. 33/842 44 27.

REGULAMIN WYSTAWCY JARMARK

Karta zgłoszenia X JARMARK KASZTELAŃSKI OŚWIĘCIM

Karta zgłoszenia X JARMARK KASZTELAŃSKI OŚWIĘCIM