Sierpień

Mój przyjaciel z Europy – konkurs

KONKURS plastyczny

KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ PRZYJACIEL Z EUROPY”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt.: „Mój przyjaciel z Europy”, którego organizatorem jest Urząd Miasta Oświęcim, Wydział Promocji Miasta. Konkurs realizowany jest w ramach programu „Europa dla Obywateli”, dofinansowanego ze środków Komisji Europejskiej a przygotowany z okazji jubileuszu 10 lecia przystąpienia Rzeczypospolitej Polski do Unii Europejskiej oraz 5 lecia podpisania umowy partnerskiej miasta Oświęcimia z miastem Arezzo.

Konkurs ma zasięg ponadlokalny i adresowany jest do dzieci ze szkół podstawowych, stowarzyszeń, fundacji z terenu powiatu oświęcimskiego, które za pomocą dowolnej techniki plastycznej przedstawią swojego przyjaciela z innego kraju europejskiego (malarstwo, rysunek). W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku 7-13 lat. W konkursie przewidziano nagrody.

Prace należy składać w Muzeum Zamek w Oświęcimiu, ul. Zamkowa 1, Sekretariat, w nieprzekraczalnym terminie do 17 września 2014 r. Po tym terminie prace nie będą przyjmowane.

Otwarcie wystawy pokonkursowej oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 28 września 2014 r. w sali reprezentacyjnej o godz. 16.30 w Muzeum Zamek w Oświęcimiu.

Więcej informacji w regulaminie.

Konkurs plastyczny – Mój przyjaciel z Europy – regulamin

Zapraszamy do zabawy!!!